Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dexter

                         dexter-to-end-after-season-eight-producer-says-they-know-how-it-ends.jpg

Dexter Morgan pracuje u policie jako odborník na krevní skvrny. Díky jisté události v jeho dětství je však psychicky narušen a touží po zabíjení. Jeho touhu po krvi se dařilo usměrňovat jeho adoptivnímu otci, který pracoval jako policista. Dexter se naučil ovládat a stal se soudním znalcem a stejně jako on, pracuje u policie i jeho nevlastní sestra. Stále má své choutky a po smrti otce je pro něj všechno složitější. Přestože nechová k nikomu žádné city, své oběti si pečlivě vybírá z řad kriminálníků a sociopatů, kterým se podařilo zákon obelstít. 

Na scéně se zanedlouho objevuje precizní seriový vrah, který nepřímo vyzývá Dextera na psychologický souboj kočky s myší. Kdo je kočka a kdo myš ...

dexter_2.jpg

 

Zabili jste někdy někoho? Znásilnili jste někdy někoho? Ublížili jste někdy dítěti? Sedí na vás popis "zločinec, který nikdy za své činy nezaplatil tak, jak měl"? Pak se bojte. Protože Dexter si pro vás přijde. A dostane to, po čem touží. Vaši smrt.
Miami je plné kriminálních živlů a ne se všemi se umí policie vypořádat. Proto je tu Dexter, aby ty nejšpinavější z nich poslal tam, kam patří - rozsekaní na kousky v igelitovém pytli na dně oceánu.

Hlavní hrdina utrpěl v mládí silný traumatický zážitek, kvůli kterému je tak "narušený". Musí zabíjet. Je to jeho droga. Díky svému pěstounskému otci Harrymu však toto nutkání dokázal usměrnit jen k zabíjení špatných lidí, kteří svým chováním zapadají do kodexu, který Harry Dexovi svěřil. Ten teď se svojí sestrou Deborah pracuje u miamské policie - on jako znalec krve, ona je právě přeřazena na oddělení vražd.

Čím více obětí má Dexter na svědomí, tím více se snaží pátrat po své minulosti, zahalené mlhou. A zahalené právem. Odhalení by mohla být šokující.

 

Náhledy fotografií ze složky fotky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář